כמוסות הורמונים

אודות לפריצת-דרך רפואית בתחום התרפיה ההורמונלית החלופית הזהה ביולוגית למולקולות של הגוף Bio identical hormone pellets, איכות חייהם של הסובלים מחוסרים הורמונליים ו/או מצבי אי-איזון הורמונלי שופרו באופן דרמטי, יש המגדירים זאת כ Revive (להחיות, לחדש להקים לתחייה) .Bio identical hormone pellets שיטה ייחודית לתרפיה הורמונלית, בה משתמשים בקפסולה זעירה (Pellets) על מנת לסייע להשגת איזון הורמונאלי בנשים ובגברים כאחד. השימוש ב Pellet הינו היחיד המשחרר את ההורמונים הזהים באופן קבוע ואחיד פיזיולוגית במשך כל היממה לפי הצורך ולמשך 3-5 חודשיים שהוא זמן ממושך, ללא תופעות לוואי.

injector
קידום הכמוסות אל רקמת תת העור (סאב קוטן) על ידי דחיפה ומשיכה במקביל של הטרוקר.
הכמוסות מותאמות ביולוגית להשתלה תת עורית של רבייב פארם, בגודל 3 מ"מ X 8 מ"מ.

תוצאות אופטימליות

לנשים: תוספת אסטרוגן - Bio Identical – מייצגת את ההורמונים שמגנים על הגוף מפני סרטן שד ושחלות וסרטן מעיים, סוכרת, מחלות לב, אירוע מוחי, אלצהיימר, פרקינסון ואוסטאופורוזיס, האסטרוגנים הסינטטיים אינם מזינים .

בגברים: ירידה של Testosterone אחרי גיל 40 גורם לחוסר איזון הורמונלי כללי. חוסר חשק מיני, תוספות משקל בטני וירידה במסת השריר וגן מסת שריר הלב והעצם ואף הגדלת שדיים בשנה.

יתרונות ה Bio identical hormone pellets לעומת שיטות אחרות:

  • הרכבו ממקור טבעי ואינו סינטטי
  • זהה למולקולות של הגוף לעומת הרכבים אחרים
  • מותאם אישית לכל מטופל ע"פ בדיקות דם פרטניות
  • שחרור מושהה בהתאם לרמת ההורמונים של המטופל/ת
  • 2-3 טיפולים בשנה לעומת שימוש יום יומי בשיטות אחרות .

קטנים מגרגר אורז

חברת רבייב פארם היא הראשונה בישראל המספקת את הכמוסות המותאמות ביולוגית, להשתלה תת עורית. טיפול באמצעות כמוסות אלו מניב תוצאות מידיות (במקרים מסוימים, בתוך ימים ספורים) ומאפשר שמירה על מאזן הורמונלי לאורך זמן. טכנולוגית הטיפול בכמוסות הינה טכנולגיה חדשנית ומוכרת ברוב מדינות המערב, ומאושרת על ידי ה-FDA האמריקאי. מספר הטיפולים בטכנולוגיה זו הוא נמוך יחסית.
Image

קטנים מגרגר אורז

חברת רבייב פארם היא הראשונה בישראל המספקת את הגלולות המותאמות ביולוגית, להשתלה תת עורית. טיפול באמצעות גלולות אלו מניב תוצאות מידיות (במקרים מסוימים, בתוך ימים ספורים) ומאפשר שמירה על מאזן הורמונלי  לאורך זמן. טכנולוגית הטיפול בגלולות הינה טכנולגיה חדשנית ומוכרת ברוב מדינות המערב, ומאושרת על ידי הFDA האמריקאי. מספר הטיפולים בטכנולוגיה זו הוא נמוך יחסית, שזהו יתרון לא קטן.

כיצד פועלת שיטת Bio identical hormone pellets ?

לאחר ביצוע בדיקות דם (דרך קופת החולים) לבדיקת רמות ההורמונים הקיימים בגוף המטופל, מוחדר גביש קטנטן, אל מתחת לעור (subcutaneous), באיזור הישבן, תהליך קצר של מספר דקות ,הנעשה לאחר אילחוש מקומי קל. מאחר ותוכן הגביש שהושתל תת-עורי, אינו עובר בקיבה ואינו מעובד ע"י הכבד, אין צורך בשימוש בבופרים שונים ו/או בעודף כמותי של הורמון. כל הנדרש מהמטופל לאחר מכן, הוא להמנע מפעילות גופנית קשה למשך כיומיים וביקור קצר אצל הרופא, בין פעמיים לשלוש בשנה.

שיטה זו מוודא את מתן הכמות הנכונה של הורמונים, המתאימה לכימיה של גוף המטופל. הגוף עצמו משתמש מתוך מאגר תשלובת ההורמונים שהושתל, רק בהורמונים הנדרשים ויותר מכך, רק כאשר הם נדרשים, ניתן לעשות זאת רק בשיטה זו. כשהגוף נמצא בחוסר של אסטרוגן או טסטוסטרון, הגוף מחפש מקור להורמונים אלה, ומוצא את שצריך בגבישים הנ"ל בהם נעשה שימוש מיידי.

הורמונים זהים ביולוגית Bio identical hormone pellets, אינם חומרים סינטטיים, אינם חיקויים ואינם רפליקטים. הם עשויים מרכיבים צמחיים ומכילים את המבנה ההורמונאלי המדוייק של ההורמונים האנושיים. התהליך הוא למעשה שיחזור הורמונאלי מושלם.

Image

בת שבע 1, לוד,
ישראל, 7120101

מתוך הבלוג

כניסה למשתמשים רשומים

© Revive Pharm 2017 . כל הזכויות שמורות נבנה על ידי ג'וניז

Search